Bakteriální přípravek do zahradních jezírek 250 g

Bakteriální přípravek do zahradních jezírek 250 g - obrázek
Cena: 557 Kč vč. DPH

Biologické odstranění zelených kokálních řas v zahradních jezírkách

BAKTERIÁLNÍ PŘÍPRAVEK DO ZAHRADNÍCH JEZÍREK obsahuje směs vybraných přírodních mikroorganismů a podpůrných látek, které stabilizují kyslíkový režim a živinový systém zahradního jezírka. Bakterie svou aktivitou odčerpávají většinu dostupných živin a odstraňují jedovatý amoniak i dusitany. Výsledkem je čistá voda bez organického znečištění a  zelených řas.

Nová receptura obsahuje aktivované bakterie, které je vhodné použít  do biofiltrů a vždy, když nastane  problém s kvalitou vody (zvýšená návštěvnost, stabilizace kvality vody po odsátí dna apod.).

DÁVKOVÁNÍ: první dávka 10 g/m3, další dávky 5 g/m3 (max. 1x za měsíc)

 

Reference:

S bakteriálním přípravkem jsem byl velice spokojen, hlavně nám pomohl při velkém náporu návštěvníků ze začátku sezóny, kdy teploty rychle vystoupaly k tropické třicítce. Měli jsme po rekonstrukci čistící laguny a kytky nebyly ještě dostatečně vzrostlé, bakterie odvedly práci za ně. Ještě jeden postřeh mám, při jednom odběru vody jsme měli nepatrně zvýšenou hodnotu nad limit Pseudomonas aeruginosa, po aplikaci bakterií hodnota klesla na 0. Takže celková spokojenost.

Milan Blahák, starosta Kovalovic

Jsme spokojeni, s produkty Bakteriální přípravek do zahradních jezírek a DRY - AKTIV máme dobré zkušenosti.

Zákazník, Janovická Lhota

Rok používám Bakteriální přípravek do jezírek a od té doby nemám problémy s řasami. Voda v jezírku je čistá, rybám i rostlinám se daří dobře, výrobek splňuje moje očekávání.

Zákazník, Zbýšov

Řadu let odebíráme tyto bakterie a nabízíme je našim zákazníkům a víme, jakou kvalitu si po celou dobu drží. Za obchodníka mohu říci, jak je důležité spolehnout se právě na stálou kvalitu zboží. Tyto bakterie nás kvalitou nikdy nezklamaly a spousta našich zákazníků přešla od jiných značek i  z důvodu dobré ceny – zvláště u Profi – bakteriíí, kde cena bakterií na m3 likviduje konkurenční (fungující) přípravky.

Za firmu Doltak s.r.o. palec nahoru, jen tak dále.

 
  • Bakteriální přípravek do zahradních jezírek 250g
 

NOVINKY:

Byl jsem seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti RAWAT consulting s.r.o. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie Neuděluji souhlas s používáním cookies více o Souhlasu zde