Produkty

BAKTERIÁLNÍ PŘÍPRAVKY DO JEZÍREK A BIOTOPŮ

Významnou a přirozenou součástí našeho životního prostředí jsou bakterie. RAWAT consulting je český výrobce prospěšných bakteriálních směsí na zcela přírodní bázi. Tyto bakterie nejsou patogenní a nejsou pro člověka zdraví škodlivé. Naše produktová řada obsahuje speciální a vysoce účinné bakteriální směsi, které Vám usnadní údržbu Vašeho jezírka.

Přípravky nastartují biologickou rovnováhu v nově zakládaných jezírkách a stabilizují ji i ve starších nádržích. Jsou vhodné pro okrasná i koupací jezírka všech velikostí – od zahradních rybníčků po veřejné koupací biotopy. Bakteriální přípravky neobsahují enzymy, které by poškozovaly vodní rostliny a přispívaly tak k dalšímu uvolňování organických živin. Přípravky jsou zcela bezpečné pro veškeré vodní živočichy, ryby i koupající se osoby.

Bakterie obsažené v našich směsích se stanou Vašimi aktivními pomocníky v péči o čistotu vody ve Vašem zahradním okrasném jezírku či koupacím biotopu, a to bez jakýchkoliv nároků na elektrickou energii nebo pro organismy nezdravé dezinfekční prostředky na chemické bázi.

POLY-FLOCK - obrázek

POLY-FLOCK

140 Kč
Poukaz 1000 Kč - obrázek

Poukaz 1000 Kč

1 000 Kč
Poukaz 1500 Kč - obrázek

Poukaz 1500 Kč

1 500 Kč
Poukaz 2000 Kč - obrázek

Poukaz 2000 Kč

2 000 Kč
PROTISUCHO - obrázek

PROTISUCHO

240 Kč
STOP-ALGIN - obrázek

STOP-ALGIN

330 Kč

NOVINKY:

Byl jsem seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti RAWAT consulting s.r.o. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie Neuděluji souhlas s používáním cookies více o Souhlasu zde