PROTISTRES

PROTISTRES - obrázek
Cena: 215 Kč vč. DPH

Podporuje zakořeňování, chrání rostliny před stresem např. suchem, pomáhá snadněji dopravovat živiny, zvyšuje úrodnost půdy. 

Koncentrovaný bakteriálně - řasový přípravek k obohacení půdních substrátů pro pěstování všech druhů OVOCE a ZELENINY, ale i OKRASNÝCH ROSTLIN ve volné půdě i v nádobách. Přípravek obsahuje směs nepatogenních bakteriálních a řasových kultur, produkujících fytohormony a biopolymery. Zvyšuje úrodnost půdy fixací dusíku, podporuje zakořeňování rostlin a chrání je před stresem např. suchem nebo z přesazení, pomáhá rostlinám snadněji dopravovat živiny. Aplikuje se do vody určené k zálivce.

Použitím přípravku již v době výsadby dosáhnete u rostlin rychlejšího nastartování růstu a aplikací přípravku při přesazení pomůžete rostlinám v novém substrátu lépe zakořenit.

Chcete-li podpořit snížení stresu výživového, či závlahového, doporučujeme přípravek používat opakovaně.

U plodových rostlin byl u opakovaného použití přípravku pozorován znatelně větší výnos, u kvetoucích rostlin bylo pozorováno rychlejší a bohatší nasazení květů, u semen ranější klíčivost.

Balení obsahuje 150 g přípravku, při doporučeném dávkování 2 g přípravku do 5 l vody  Vám balení vystačí na 375 l zálivky!

 

 

 
  • PROTISTRES
 

NOVINKY:

Výroba bakteriálních přípravků

Pro novou sezónu, která již klepe na dveře, pro vás právě připravujeme zásobu čerstvých bakteriálních přípravků.

 


Byl jsem seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti RAWAT consulting s.r.o. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie Neuděluji souhlas s používáním cookies více o Souhlasu zde