PROTISTRES

PROTISTRES - obrázek
Cena: 220 Kč vč. DPH

Podporuje zakořeňování, chrání rostliny před stresem např. suchem, pomáhá snadněji dopravovat živiny, zvyšuje úrodnost půdy. 

Koncentrovaný bakteriálně - řasový přípravek k obohacení půdních substrátů pro pěstování všech druhů OVOCE a ZELENINY, ale i OKRASNÝCH ROSTLIN ve volné půdě i v nádobách. Přípravek obsahuje směs nepatogenních bakteriálních a řasových kultur, produkujících fytohormony a biopolymery. Zvyšuje úrodnost půdy fixací dusíku, podporuje zakořeňování rostlin a chrání je před stresem např. suchem nebo z přesazení, pomáhá rostlinám snadněji dopravovat živiny. Aplikuje se do vody určené k zálivce.

Použitím přípravku již v době výsadby dosáhnete u rostlin rychlejšího nastartování růstu a aplikací přípravku při přesazení pomůžete rostlinám v novém substrátu lépe zakořenit.

Chcete-li podpořit snížení stresu výživového, či závlahového, doporučujeme přípravek používat opakovaně.

U plodových rostlin byl u opakovaného použití přípravku pozorován znatelně větší výnos, u kvetoucích rostlin bylo pozorováno rychlejší a bohatší nasazení květů, u semen ranější klíčivost.

Balení obsahuje 150 g přípravku, při doporučeném dávkování 2 g přípravku do 5 l vody  Vám balení vystačí na 375 l zálivky!

 

 

 
  • PROTISTRES
 

NOVINKY:

Byl jsem seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti RAWAT consulting s.r.o. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie Neuděluji souhlas s používáním cookies více o Souhlasu zde