PROFI-BAKTERIE 500 g

PROFI-BAKTERIE 500 g - obrázek
Cena: 2 526 Kč vč. DPH
Koncentrovaný bakteriální přípravek do jezírek k profesionálnímu použití

Podnikatelům zabývajícím se výstavbou a údržbou zahradních jezírek a provozovatelům veřejných koupacích zařízení nabízíme unikátní koncentrovaný bakteriální přípravek. Produkt PROFI-BAKTERIE významně urychluje nastartování nebo obnovení biologické rovnováhy v nádrži. Výrobek obsahuje pouze směs vybraných bakteriálních kultur a látek podporujících jejich rozvoj. Díky malému objemu a hmotnosti koncentrovaného přípravku se s ním snadno manipuluje. Přípravek PROFI-BAKTERIE je cenově výhodnější a snižuje náklady na skladování a přepravu.

DÁVKOVÁNÍ: první dávka 2 g/m3, další dávky 1 g/m3 (max. 1x za měsíc)

Reference:

S tímto produktem jsme velmi spokojeni, plní požadovanou funkci a naše přírodní jezírko je dokonalé. Působí rychle a stačí použít malé množství. Nadále budeme využívat. Doporučujeme.

Zákaznice, Oslavany

město Prešov -  ...aplikovalo PROFI BAKTÉRIE do nádrže na kúpanie aj v roku 2017 a 2018, pričom boli opakovane dosahované požadované parametre kvality vody. Mesto Prešov tak vďaka aplikácii PROFI BAKTÉRIÍ našlo optimálny a účinný spôsob dosahovania kvality vody na kúpanie v prírodnom kúpalisku Delňa. Celé k přečtení zde.

město Košice - aplikace z 5. - 7.8.2018z 21. - 23.6.2018z 24. - 26.7.2017z 12. - 14.8.2015

Řadu let odebíráme tyto bakterie a nabízíme je našim zákazníkům a víme, jakou kvalitu si po celou dobu drží. Za obchodníka mohu říci, jak je důležité spolehnout se právě na stálou kvalitu zboží. Tyto bakterie nás kvalitou nikdy nezklamaly a spousta našich zákazníků přešla od jiných značek i  z důvodu dobré ceny – zvláště u Profi – bakteriíí, kde cena bakterií na m3 likviduje konkurenční (fungující) přípravky.

Za firmu Doltak s.r.o. palec nahoru, jen tak dále.

 
  • profi-bakterie 500g_2021
  • profi-bakterie 500g_2021_zadni
 

Byl jsem seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti RAWAT consulting s.r.o. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie Neuděluji souhlas s používáním cookies více o Souhlasu zde