PROFI-BAKTERIE 250 g

PROFI-BAKTERIE 250 g - obrázek
Cena: 1 385 Kč vč. DPH
Koncentrovaný bakteriální přípravek do jezírek k profesionálnímu použití

Podnikatelům zabývajícím se výstavbou a údržbou zahradních jezírek a provozovatelům veřejných koupacích zařízení nabízíme unikátní koncentrovaný bakteriální přípravek. Produkt PROFI-BAKTERIE významně urychluje nastartování nebo obnovení biologické rovnováhy v nádrži. Výrobek obsahuje pouze směs vybraných bakteriálních kultur a látek podporujících jejich rozvoj. Díky malému objemu a hmotnosti koncentrovaného přípravku se s ním snadno manipuluje. Přípravek PROFI-BAKTERIE je cenově výhodnější a snižuje náklady na skladování a přepravu.

DÁVKOVÁNÍ: první dávka 2 g/m3, další dávky 1 g/m3 (max. 1x za měsíc)

Reference:

S tímto produktem jsme velmi spokojeni, plní požadovanou funkci a naše přírodní jezírko je dokonalé. Působí rychle a stačí použít malé množství. Nadále budeme využívat. Doporučujeme.

Zákaznice, Oslavany

město Prešov -  ...aplikovalo PROFI BAKTÉRIE do nádrže na kúpanie aj v roku 2017 a 2018, pričom boli opakovane dosahované požadované parametre kvality vody. Mesto Prešov tak vďaka aplikácii PROFI BAKTÉRIÍ našlo optimálny a účinný spôsob dosahovania kvality vody na kúpanie v prírodnom kúpalisku Delňa. Celé k přečtení zde.

město Košice - aplikace z 5. - 7.8.2018z 21. - 23.6.2018z 24. - 26.7.2017z 12. - 14.8.2015

 
  • profi-bak-250g
 

NOVINKY:

Výroba bakteriálních přípravků

Pro novou sezónu, která již klepe na dveře, pro vás právě připravujeme zásobu čerstvých bakteriálních přípravků.

 


Byl jsem seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti RAWAT consulting s.r.o. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie Neuděluji souhlas s používáním cookies více o Souhlasu zde