Kladofora (Cladophora glomerata)

Kladofora (Cladophora glomerata) - obrázek
Cena: 250 Kč vč. DPH

Kladofora je unikátní kmen vláknité řasy, kterou lze využít pro udržování čisté vody v zahradních jezírkách a koupacích biotopech. Pro svůj růst rychle spotřebovává velké množství živin rozpuštěných ve vodě, které přispívají k šíření a rozmnožování nežádoucích řas a sinic. Vedlejšími produkty růstu kladofory jsou ve vodě rozpuštěný kyslík, nezbytný pro samočistící procesy, dafnie i další živočichy a tzv. alelopatické látky, které zabraňují růstu jiných druhů řas. Kladofora žije v symbióze se speciálními druhy bakterií a s rozsivkami, které jsou schopny odstranit z vody další zdroje jejího znečištění (opalovací krémy a oleje, moč apod.).

Kladofora je pouze k osobnímu odběru.

 

I had very good experience with Rawat. I didn’t need the algae for a pond but for my bachelor project where I processed the algae into textiles, therefore it was really important to have a good quality of algae, which I got here. The Cladophora was in perfect conditions, very fresh, clean and no smell. Also the customer service was very friendly and helpful. Because I picked up the algae by train they even took the algae to the train station and adopted to my time pressure. 
Thank you so much for the great Algae and Support. 

Customer Malu L., Germany
 
  • KLADOFORA (Cladophora glomerata)
 

NOVINKY:

Byl jsem seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti RAWAT consulting s.r.o. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie Neuděluji souhlas s používáním cookies více o Souhlasu zde