STOP-ALGIN

STOP-ALGIN - obrázek
Cena: 330 Kč vč. DPH

Algicidní přípravek pro likvidaci vláknitých a nárostových řas a biofilmů v průmyslových provozech.

Živé organismy způsobují v technologických vodách a tekutinách průmyslových provozů nemalé problémy. Vhodné podmínky pro rozvoj organismů uvnitř systémů napomáhají tvorbě nárostů, které působí tzv. „biokorozi“ a znehodnocují materiál, akcelerují stárnutí materiálů a omezují technologické funkce. Nevhodné biologické oživení technologických tekutin představuje vážné technologické, bezpečnostní a ekonomické riziko. Účinným řešením problémů s živými organismy v technologických systémech jsou biocidní přípravky. Firma RAWAT consulting s.r.o. vyvinula nový algicidní přípravek STOP-ALGIN, který likviduje nejen nárosty, ale je velmi vhodný k likvidaci vláknitých řas.

STOP-ALGIN je tekutý koncentrovaný algicidní přípravek na bázi biodegradovatelných kvartérních amoniových solí a posilujících příměsí.

STOP-ALGIN je určen pro profesionální použití v chladicích systémech elektráren, tepláren, chladírenských provozů a jiných technologických systémech s oběhem technologických tekutin a vody.

STOP-ALGIN účinně odstraňuje nárosty zelených vláknitých řas. Inhibuje jejich růst, degraduje fotosyntetické pigmenty a rozkládá jejich stélku. Je rovněž účinný proti aerobním i anaerobním bakteriím a plísním.

STOP-ALGIN
→ snadná aplikace
→ rychlá účinnost
→ výhodný poměr cena: účinnost
 
! Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a návod na použití.
 
DÁVKOVÁNÍ: 10 ml/m3
 
Výhradní distributor přípravku STOP-ALGIN pro technologické vody energetických systémů v České republice a na Slovensku je firma ENVINET a.s. a ENVINET Slovensko, s.r.o.
 
 
 
 
  • STOP-ALGIN
 

NOVINKY:

Byl jsem seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti RAWAT consulting s.r.o. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie Neuděluji souhlas s používáním cookies více o Souhlasu zde