Dodání produktů prostřednictvím Zásilkovny a České pošty

Informace k dodání produktů z e-shopu prostřednictvím Zásilkovny a České pošty

 


Milí zákazníci. Pokud budete nyní objednávat v našem e-shopu, přinášíme pár informací k dodání, aktualizovaných k 21.3.2020.

 V tuto chvíli lze zvolit kromě standartní dopravy využitím České pošty i dopravu Zásilkovnou. Z webu Zásilkovny jsme vybrali následující informace:

- Pobočky zásilkoven: I přes zákaz maloobchodního prodeje je výdej zásilek z internetových obchodů povolen. Může probíhat tedy i v jinak zavřených obchodech. 

- Vhodné je zkontrolovat, zda není zájmová pobočka v jedné z uzavřených obcí, mapa se aktualizuje zde: https://blog.zasilkovna.cz/aktualni-informace-pro-vydejni-mista/

- Platbu za zásilku je nutné provést bezkontaktně. Pokud nemá vybraná pobočka platební terminál, lze i tak nově platit bezhotovostně. Zákazník při vyzvednutí své zásilky na výdejním místě bez platebního terminálu, dostane při výdeji zásilky z klientské sekce SMSku s odkazem na platební bránu, kde zákazník provede online platbu kreditní kartou.

Z facebooku České pošty vybíráme:

- všechny pošty mají od 19.3.2020 až do odvolání otevírací dobu do 16 hodin a od 21.3. je zrušen víkendový provoz

- seznam uzavřených poboček najdete zde: https://www.ceskaposta.cz/-/seznam-uzavrenych-provozoven-20-3-2020?fbclid=IwAR1kvVOZGKNvahjzg1p_GEA9Rq6t2a626F2kVc7nkIX-e79E4BaKpsYg8M8

-Česká pošta nedoručuje zásilky do uzavřených oblastí

- Česká pošta zvažovala bezkontaktní doručování (zásilky do ruky se dle velikosti ukládají na poště). Informace k platbám dobírek se doplní, jakmile budou zřejmé.

Přejeme vám mnoho zdraví. Tým RAWAT

20. 3. 2020

Zpět

NOVINKY:

Dodání produktů prostřednictvím Zásilkovny a České pošty

Informace k dodání produktů z e-shopu prostřednictvím Zásilkovny a České pošty

 


NOVINKY 2020

Dokončili jsme vývoj přípravků i jejich odzkoušení a nově vám přinášíme nejen OXYHUM do jezírek, ale i PROTISUCHO pro půdy!


RAWAT vyvinul nový přípravek - OXYHUM

Přírodní přípravek určený k PREVENCI rozvoje vláknitých a planktonních řas do jezírek a biotopů!


Byl jsem seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti RAWAT consulting s.r.o. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie Neuděluji souhlas s používáním cookies více o Souhlasu zde