Založení RAWAT consulting s.r.o.

Jedny z našich prvních návštěv Afriky, směřovaných k osvětě obyvatel, pomoci a základní orientaci v problematice znečištění místních vodních zdrojů, nás přivedly k největšímu jezeru Etiopské vysočiny Tana.

Královna ze Sáby Makeda, jíž dával Ježíš za vzor všem, kteří hledají moudrost a pravdu, okouzlila krále Izraelského království Šalamouna. Jejich syn Menelik měl jako následník trůnu spojit obě země v židovskou říši. Byl v Jeruzalémě před archou úmluvy korunován za krále Simenu a Sáby, rozhodl se však vrátit do Sáby, do říše své matky. Etiopské legendy říkají, že Menelik přinesl archu úmluvy do tehdejšího hlavního města Aksumu. Nejdříve byla archa uložena v Aksumu, poté byla uchovávána na ostrově jezera Tana, kde se až doposud nacházejí staré židovské obětní kameny. Archa úmluvy se stala jedním ze základních pilířů etiopské křesťanské církve a jezero Tana je v Etiopii centrem křesťanské víry.

Jezero je pro mnoho obyvatel zdrojem vody, kvalita vody však neodpovídá našim standardům. Při našich cestách se zrodila myšlenka založení RAWATu. Firmy zabývající se výzkumem v oblasti pokročilých technologií vody a výsledky na vlastní náklady hledaných řešení předávat místním obyvatelům. Naše znalosti dokážeme na míru uplatnit nejen v Africe, ale také u dalších zájemců, kteří si přejí zlepšit kvalitu vody ve svých nádržích.

      

NOVINKY:

Výroba bakteriálních přípravků

Pro novou sezónu, která již klepe na dveře, pro vás právě připravujeme zásobu čerstvých bakteriálních přípravků.

 


Byl jsem seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti RAWAT consulting s.r.o. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie Neuděluji souhlas s používáním cookies více o Souhlasu zde