Založení RAWAT consulting s.r.o.

Jedny z našich prvních návštěv Afriky, směřovaných k osvětě obyvatel, pomoci a základní orientaci v problematice znečištění místních vodních zdrojů, nás přivedly k největšímu jezeru Etiopské vysočiny Tana.

Královna ze Sáby Makeda, jíž dával Ježíš za vzor všem, kteří hledají moudrost a pravdu, okouzlila krále Izraelského království Šalamouna. Jejich syn Menelik měl jako následník trůnu spojit obě země v židovskou říši. Byl v Jeruzalémě před archou úmluvy korunován za krále Simenu a Sáby, rozhodl se však vrátit do Sáby, do říše své matky. Etiopské legendy říkají, že Menelik přinesl archu úmluvy do tehdejšího hlavního města Aksumu. Nejdříve byla archa uložena v Aksumu, poté byla uchovávána na ostrově jezera Tana, kde se až doposud nacházejí staré židovské obětní kameny. Archa úmluvy se stala jedním ze základních pilířů etiopské křesťanské církve a jezero Tana je v Etiopii centrem křesťanské víry.

Jezero je pro mnoho obyvatel zdrojem vody, kvalita vody však neodpovídá našim standardům. Při našich cestách se zrodila myšlenka založení RAWATu. Firmy zabývající se výzkumem v oblasti pokročilých technologií vody a výsledky na vlastní náklady hledaných řešení předávat místním obyvatelům. Naše znalosti dokážeme na míru uplatnit nejen v Africe, ale také u dalších zájemců, kteří si přejí zlepšit kvalitu vody ve svých nádržích.

      

NOVINKY:

Byl jsem seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti RAWAT consulting s.r.o. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie Neuděluji souhlas s používáním cookies více o Souhlasu zde